Ubytování Chorvatsko

Naše firma nabízí k pronájmu nový klimatizovaný apartmán s velkou terasou, ze které se dá, obrazně řečeno, skákat přímo do moře. Tento apartmán se skládá ze dvou samostatných 3-lůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením (WC + sprchový kout).

OD 1.7.2012 JSME ZŘÍDILI ZDARMA WIFI PŘIPOJENÍ S NEOMEZENÝM STAHOVÁNÍM PRO NAŠE HOSTY ZDARMA!!!
Dále je zde velká, plně vybavená kuchyň spojená s obývacím pokojem, jehož součástí je rozkládací sedačka pro 2 osoby, TV-SAT a samostatné sociální zařízení (WC + sprchový kout). Terasa je vybavena velkým plastovým stolem a cca 10-ti plastovými židlemi a stoličkami. Čisté ložní prádlo je při příjezdu samozřejmostí.

Poloha

Apartmán se nachází v severní Dalmácii asi 30km nad městem Zadar a pouhých 20km od sjezdu z dálnice A1-Maslenica. Přesná lokalita se jmenuje Tribanj – Šibulina, která se nachází cca 8km od střediskové obce Starigrad – Paklenica. Je to obec, kde se nachází vše, co byjste na dovolené mohli potřebovat. Je zde  banka,kavárna, internet café, desítky restaurací s výhledem na moře, několik obchodů s potravinami, infocentrum, trafika s českým tiskem, benzínová pumpa. Dále je zde možnost navštívit Národní park Paklenica, nebo cca 30km vzdálený Zadar.

Apartmán je postaven přímo u dnes již klidné silnice Zadar – Rijeka. Jelikož je zasazen do nádherného panoramatu Velebitských hor , nejsou zde žádné velké pláže. Každý apartmán má svoje vlastní betonové molo a pozvolný kamenito – písčitý vstup do moře kvůli dětem. Proto doporučujeme vzít s sebou nafukovací lehátka, aby jste měli zajištěn dostatečný komfort při opalování.

Ceník

Cena je 20 EUR  na den za každou osobu na lůžku. Děti do 5 let bez nároku na lůžko zdarma (je třeba vzít s sebou nafukovací matraci).
Platí se na konci vaší dovolené. V Česku zaplatíte pouze rezervační poplatek 5 euro/osoba/den, kterou vám na místě odečtou z celkové ceny ubytování.

Pokud máte rádi dovolenou s lodí, vodním lyžováním a adrelinem na atrakcích tažených za lodí, podívejte se ještě na naši půjčovnu lodí.

Zajímavostí také je, že každý den včetně sobot a nedělí zastavuje mezi 7:15 – 7:30 přímo u apartmánu pekař a obden přibližně ve stejnou dobu jezdí i ovoce a zelenina.

Pokud by pro vás byly tyto informace nedostačující , další vám sdělíme telefonicky. V sousedství jsou i další apartmány ve stejné cenové relaci, takže při včasné rezervaci můžeme zajistit ubytování i pro více rodin.