Jedno a dvoukřídlé brány

Brány a branky Vám vyrobíme na míru dle Vámi dodaných rozměrů

PROVEDENÍ
Plochovál 30 x 50 mm, vypleteno pletivem potaženým zeleným PVC, levnější varianta nátěr šedou základní barvou, dražší varianta nástřik komaxitem s příměsí PVC.

Zahradní branka jednodílná (s plechem, bez plechu)

Je vyrobena z plochoválového rámu, vypletena poplastovaným pletivem. Branka je nastříkána zelenou barvou v odstínu RAL 6005 s příměsí PVC. Součástí balení jsou dva sloupky, jeden s připravenými panty, druhý se zarážkou. Na oba sloupky k brance je vhodné nainstalovat vzpěry.

Zahradní brána dvojdílná (s plechem, bez plechu)

Je vyrobena z plochoválového rámu 30 x 50 mm, vypletena poplastovaným pletivem. Brána je nastříkána zelenou barvou v odstínu RAL 6005 s příměsí PVC. Součástí balení jsou dva sloupky, oba s připravenými panty,druhý se zarážkou. Na oba sloupky k bráně je vhodné nainstalovat vzpěry. Jedno nebo obě křádla brány je možno ukotvit do země pomocí kotvící tyče. 

Brány a branky dodáváme s klikou na klíč. Varianty výplně jsou prostý výplet nebo s plechem ve spodní části. Každá námi vyrobená branka je originál,tudíž rozměry mohou být jakékoli. Jsou dodávány vždy se zámkem, klikou, štítky, včetně příslušných sloupků a pro vyšší stabilitu doporučujeme použít i boční vzpěry, které rovněž nabízíme.