Ploty a oplocení Plastplot

Ploty na celý život

Vítáme Vás na stránkách firmy PLASTPLOT!

Naše firma se specializuje na dovoz veškerých typů oplocení z Německa a Itálie. Zajišťujeme také dovoz plotů a oplocení ke koncovému zákazníkovi a případnou realizaci na klíč.
Dále nabízíme na výběr cca. ze sedmi druhů umělých živých plotů, které jsou na našem trhu novinkou a za poslední rok zaznamenáváme obrovský  vzestup jejich prodeje.

Veškeré plotové komponenty se vyznačují perfektní odolností proti korozi a mimořádným estetickým vzhledem. Povrchová úprava plotů je prováděna nanášením plastu na bázi PVC na pozinkovaný drát, zaručuje maximální životnost za bezkonkurenční cenu vzhledem ke kvalitě, kterou tyto výrobky mají.
Všechny druhy oplocení, které nabízíme, jsou bezúdržbové. To znamená, že jsou vyrobeny z materiálů, které jsou stálobarevné a nevyžadují pracné, nákladné, časově náročné obnovování nátěrů a nepodléhají korozi.

Na našich stránkách si vyberete z nepřeberného množství plotových systémů jak pro běžné užití kolem rodinných domů a zahrad, tak pro sportoviště, průmyslové areály, fotovoltaické elektrárny, dálníce, lesní školky, apod.

helpNevíte, jaké pro Váš konkrétní záměr použít ploty a oplocení? Rádi Vám poradíme na lince technického poradenství a nebo nám jednoduše pošlete svůj dotaz elektronickou poštou.